Dziecięce Inspiracje


Dziecięce Inspiracje
to projekt, w którym dzielimy się pomysłami na kreatywne i rozwijające spędzanie czasu z dziećmi. Poznacie tutaj niezwykłe osoby, które z wielką pasją i zaangażowaniem tworzą rewelacyjne narzędzia, pomoce, gry i materiały do twórczej zabawy z dziećmi.

Chcesz do nas dołączyć?
Napisz na: dziecieceinspiracje@loogomowa.pl
Poznajcie naszych Inspiratorów


Kreatywnie w domuKreatywniewdomuNOWE

Pomysłowa mama trójki szkrabów, a z wykształcenia chemik. Każdy dzień to dla niej nowe wyzwanie, które wspólnie z dziećmi podejmuje. Kreatywne, wesołe i proste zabawy to coś, co lubią najbardziej! Pani Ewelina prowadzi bloga Kreatywnie w domu, w którym to pokazuje jak ciekawie i niebanalnie można spędzić czas z dziećmi.


Kreatywnik

KreatywnikNOWE

Pani Agnieszka, z zawodu pedagog, nauczycielwychowania przedszkolnego oraz wczesnoszkolnego. Na co dzień zaś mama fantastycznych bliźniaków, w których rozbudza kreatywność, by w sposób twórczy i pełen radości mogły poznawać otaczający świat. Jeśli macie ochotę wybrać się w inspirującą podróż, do magicznej krainy kreatywnych prac zajrzyjcie koniecznie na Kreatywnik.


Dzieciaki w domuDzieciakiwdomuNOWE

“Lubię być mamą” twierdzą zgodnie autorki strony Dzieciaki w domu. Trzy niezwykłe kobiety – Angelika, Karolina i Magda – to trio niemal idealne. Zawodowo i prywatnie edukują, inspirują i motywują do twórczej aktywności z dziećmi, tworzą także autorskie pomoce wspólnie bawiąc się i odkrywając rzeczy niezwykłe we wszystkim co nas otacza.


Mama w domu

MamawdomuNOWEMama w domu to prawdziwa Królowa eksperymentów. Pani Sylwia pokazuje jak krok po kroku tworzyć prace plastyczne czy kreować zabawki z pozornie nieprzydatnych przedmiotów, podaje dokładne instrukcje wykonania domowych eksperymentów oraz podpowiada jak rozwijać integrację sensoryczną u maluchów.


Kreatywny Maks

KreatywnymaksNOWE

“Początki nie zawsze są łatwe. I tak było w naszym przypadku” – mówi Pani Kasia, aktywna zawodowo babcia, autorka bloga KreatywnyMaks. Życiowe doświadczenia zaszczepiły w Niej  ogromną miłość do zabaw i twórczych aktywności, które dostarczają całej rodzinie mnóstwa wrażeń, a wiernym czytelnikom pomysły na proste w wykonaniu zabawki dla dzieci.


Nasza Przygoda DIY

NaszaprzygodadiyNOWE

Prywatnie mama i żona, z wykształcenia nauczyciel sztuki, który uwielbia uczyć i dzielić się swoją wiedzą. Pani Joasia lubi tworzyć dla siebie i dla innych dlatego na blogu Nasza Przygoda DIY zderzają się kreatywność i pasja. Pasja do tworzenia pięknych rzeczy, przede wszystkim z myślą o dzieciach i dla dzieci.


Humahuppa

HumaNOWEPani Kinga, znana ze swojego bloga jako Humahuppa, jest mamą dwójki maluchów, które są dla niej największą inspiracją. Kreatywne pomysły na samodzielnie wykonane zabawki z pasją fotografuje, by zatrzymać radosne chwile. Jak sama twierdzi “lubi mieć wokół siebie twórczy bałagan, bo wtedy wiadomo, że coś się dzieje”.


Zainspiruj MaluchaZainspirujmaluchaNOWE

Zespół Zainspiruj Malucha to dwie młode mamy dwulatków: Iga – mama Franka, z wykształcenia psycholog oraz Irena – mama Asi, z zawodu prawnik. Obie najbardziej cenią sobie czas spędzony na kreatywnych i stymulujących zabawach, by na każdym kroku rozwijać wszechstronny rozwój malucha.


FiglujemyFiglujemyNOWE

Pani Sylwia – zawodowo pedagog edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, a po godzinach autorka bloga z kreatywnymi zabawami dla dzieci Figlujemy. Estetka, pasjonatka Pedagogiki Montessori oraz Integracji Sensorycznej. Mama skrajnego wcześniaka, któremu postanowiła podarować dzieciństwo pełne radości i kreatywnych figlowanek.


Mamarakmamarak

Mamarak to pseudonim artystyczny i zarazem blog kreatywny stworzony przez Martynę – mamę, projektantkę grafiki i ilustratorkę, która uważa, że w każdym człowieku drzemie twórczy potencjał.  Jeżeli pragniesz zarazić swoje dziecko pasją tworzenia, chcesz aby codzienność sprawiała Wam więcej frajdy, a rzeczy błahe wprawiały w zachwyt, to jest to miejsce zdecydowanie dla Ciebie!